Saçları Daha Hızlı Uzatmanın Yolları - 2009 Saç Modelleri


Saçları Daha Hızlı Uzatmanın Yolları - 2009 Saç Modelleri siz de onlarca kişi gibi değişken ruh halleriniz sırasında saçlarınıza kıyıp kestirdiniz fakat bu sezon uzun saç moda ve sizin bu modaya uymanızın pek de mümkün olmadığını mı düşünüyorsunuz?

üzülmeyin. eğer şimdiden başlarsanız ve biraz da elinizi çabuk tutarsanız sizin de saçlarınız bir an önce hızlı uzamaya başlayabilir.

ünlü güzellik uzmanı suna dumankaya saçların uzaması için öncelikle dengeli beslenmenin gerekliliğini vurguluyor. bunun dışında saçlarınızın bakımında doğal malzemeler kullanmanızı tavsiye ediyor ve kimyasallardan kesinlikle uzak durulması gerektiğini ifade ediyor. ayrıca "bir avakado yarısını, iki adet bıldırcın yumurtasını, iki çorba kaşığı susam yağını karıştırın ve saçınıza boya sürer gibi sürün. saçınızı strech filmle sarın ve iki saat bekletin. saçınıza yarayacağına eminim. biberiyenin faydasına gelince, çay gibi demleyip, suyunu saç diplerine friksiyon yaparak yedirirseniz kepek sorununuzu giderir" diyor.

Karamel Saç Renkleri- Karamel Renkli Saç Modelleri Karamel Saç Renkleri, ile saç modelleri paylaşmaya devam ediyoruz. Sizlere son dönemlerde saç renkleri tonlarını yayınlıyoruz. Renk serimiz bitince model serimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Saç resimlerine tıklayarak modeller büyütebilirsiniz.Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !