Saç Modelleri


Saç Modelleri

sacmodelleri-2.jpg

İlginizi çekeceğini düşündüğüm farklı saç  modellerini  bir kaç öneriyle sizlere sunmak istedim. Bu modelleri evde kendinizin yaratması mümkün. Özellikle bu sıcak havalarda kuaföre gidip düz fön çektirmenin ne kadar anlamsız olduğunu hepimiz biliyoruz.

Öncelikle nemli saçınızı fırça yardımıyla düzleştirerek kurutun ve köpük yardımıyla katları belirginleştirerek doğal bir hava yaratın. Ben Rowenta’nın saç düzleştirisini almama rağmen fırçadan vazgeçemiyorum. Düzleştiriciyi kullandıktan bir iki saat sonra saçım dalgalanıyor.

Ön kısmı kabarık çıtır modelini yapmak çok basit, saçınızın ön kısımdan bir parça tutam ayırıp döndürerek tel toka takıyorsunuz. Daha çok at kuyruğu ile uyumlu kullanacağınız bir model.

Örgü modellerini bir arkadaşınızın yardımıyla çok kolay uygulayabilirsiniz. Örgü  saçlar  bu yaz olduğu kadar  kış sezonunda da çok kullanılacak. Kendiniz de örebilir, renk renk lastik tokalar takabilir sevimli bir görüntü elde edebilirsiniz.

İki yandan tepede boynuz şeklindeki modeli yapmak hepsinden daha da kolay. Saçınızı ortadan ikiye ayırıp iki taraftan ayrı yuvarlak topuz şeklinde yuvarlak toplayıp tel tokalarla tutturarak yapıyorsunuz.

sacmodelleri-1.jpg

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !